كاهو بخوريد، چرا كه خواب‏ آور است و غذا را هضم مى‏ كند.
شلغم بخور، زيرا هيچ كس نيست كه در او رگى از جذام نباشد، و شلغم اين رگ را مى‏ سوزاند.
سير بخورید و با آن مداوا كنيد، كه هفتاد بيمارى را شفا مى دهد.
انجير بوى بد دهان را برطرف، استخوانها را محكم، رويش مو را زياد، بيمارى را برطرف مى كند و با وجود آن احتياجى به دارو نيست.
خوردن به،قوه ای برای قلب ضعیف ، معده را پاك، ترسو را شجاع و فرزند را زيبا مى ‏كند.
بزرگنمایی کوچکنمایی تاریخ انتشار:

انتقال بیش از 100 وانت بار به پارکینگ
منبع:

 

انتقال بیش از 100 وانت بار به پارکینگ

برخورد با وانت‌های میوه‌فروش تشدید می‌شود

اخبار

 

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری همدان با اشاره به معضلات ترافیکی، بصری و بهداشتی ناشي از سد معبر وانت‌بارها عرضه‌کننده میوه و تره‌بار در سطح معابر شهر از اجرای طرح تشدید برخورد با وانت بارهای فوق خبر داد.

 پیام رفتاری با اشاره بر اینکه بنا به دستور شهردار محترم و همچنین حکم دادستان محترم اکیپ‌های گشتی شهرداری همدان با همکاری پلیس راهور و انتظامی از هرگونه استقرار وانت‌بارهای عرضه‌کننده میوه و تره‌بار در سطح معابر شهر جلوگیری خواهند کرد، بیان کرد: با توجه به بازدارنده نبودن اعمال جریمه و ضبط وسائل در خصوص رفع مشکل سد معبر وانت‌بارها از این پس تمامی وانت‌بارهایی که خارج از محدوده‌های تعیین شده در معابر شهر استقرار یابند توقیف و به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.  

وی با اشاره به ضرورت همکاری شهروندان در اجرای مطلوب‌تر طرح فوق از آنها درخواست کرد اقلام و مایحتاج روزانه خود را از مراکز مجاز و دارای پروانه کسب تهیه کنند. این مقام مسئول در پایان از انتقال بالغ بر 100 دستگاه وانت‌بار عرضه‌کننده میوه و تره‌بار به پارکینگ در یک هفته گذشته خبر داد

وجود وانت بارهای میوه فروش در سطح شهر زیبنده شهر توریستی همدان نیست

ارسال به نسخه چاپی نسخه چاپی   

خبرگزاری پانا: رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل، ترافیک و محیط زیست شورا، ضمن تشکر از همکاری پلیس راهور با مدیریت شهری، گفت: وجود وانت بارهای میوه فروش در سطح شهر بویژه بلوارهای ورودی، زیبنده شهر توریستی همدان نیست.

به گزارش خبرنگار پانا، کامران گردان گفت: پیرامون موضوعات بررسی تاسیس شرکتهای حمل و نقل عمومی مسافر، برون سپاری خدمات، آیین نامه اجرایی انضباطی شرکتها و رانندگان و ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه در سطح و فروشندگان موتورسیکلت با حضور فرماندهی راهور شهرستان همدان با برگزار شد.

گردان افزود: با توجه به اینکه همدان در مسیر عبوری استانهای غربی کشور جهت اتصال به مرکز کشور قرار گرفته باید با به موضوع وانت بارهایی که اقدام به فروش کالا می کنند به طور جدی پرداخته شود.

گردان با بیان اینکه در حال حاضر وانت‌ها بدون برنامه‌ریزی مشخص در شهر رفت و آمد و به فروش میوه و اجناس مختلف اقدام می کنند اظهار کرد: حضور این وانت‌بارها در مبادی ورودی شهر، زیبنده یک شهر توریستی نیست.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از وانت بارها از شهرها و حتی استان‌های دیگر برای فروش اجناس خود به همدان نقل مکان می‌کنند افزود: این خودروها ضمن اینکه روزانه در حال افزایش هستند معضلاتی را نیز برای شهر ایجاد کرده اند.

گردان ضمن انتقاد از وضعیت جدول‌گذاری و نبود فضای سبز در بلوار آیت‌الله نجفی، تاکید کرد: اگر این اقدامات صورت می پذیرفت بستر برای حضور وانت بارها مهیا نمی‌شد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان در این زمینه تاکید کرد: لازم است نشست مشترکی میان نیروی انتظامی، مقام قضایی، سازمان میادین میوه و تره بار، کنترل و نظارت شهرداری با حضور شهردار برای ساماندهی وانت بارها و برخورد با سد معبر برگزار می‌شود.

کامران گردان با بیان اینکه کنترل و نظارت برای موتورسواران و ساماندهی آنها باید تشدید شود، گفت: سازمان میادین میوه و تره بار با سازمان وانت‌بارها برای ساماندهی این امور هماهنگ بوده و راهنمایی و رانندگی برای ساماندهی وانت بارها اعمال قانون کند.

گردان در ادامه با بیان اینکه آیین‌نامه انضباطی تاکسیرانان توسط سازمان تاکسیرانی تدوین و برای تصویب به شورا ارسال می‌شود، گفت: در این آیین‌نامه امتیازات منفی برای تاکسیرانان متخلف در نظر گرفته می‌شود.

وی همچنین به درخواست سازمان تاکسیرانی برای برون‌سپاری برخی از امور اشاره کرد و یادآور شد: با برون‌سپاری برخی از خدمات غیرمدیریتی موافق هستیم از همین رو سازمان تاکسیرانی باید موارد مورد نظر خود برای برون‌سپاری به شورا را ارائه دهد.

 

توسعه توسط: طراحی سایت پراش