كاهو بخوريد، چرا كه خواب‏ آور است و غذا را هضم مى‏ كند.
شلغم بخور، زيرا هيچ كس نيست كه در او رگى از جذام نباشد، و شلغم اين رگ را مى‏ سوزاند.
سير بخورید و با آن مداوا كنيد، كه هفتاد بيمارى را شفا مى دهد.
انجير بوى بد دهان را برطرف، استخوانها را محكم، رويش مو را زياد، بيمارى را برطرف مى كند و با وجود آن احتياجى به دارو نيست.
خوردن به،قوه ای برای قلب ضعیف ، معده را پاك، ترسو را شجاع و فرزند را زيبا مى ‏كند.
بزرگنمایی کوچکنمایی تاریخ انتشار:

رکود به بازار میوه و تره بار هم رسید
منبع:

رکود به بازار میوه وتره‌بار هم رسید

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت میوه، سبزی و صیفی‌جات نسبت به هفته قبل بدون تغییر بوده است،گفت: رکود سنگینی بر بازار میوه حاکم شده است.

با بیان اینکه قیمت انواع میوه، سبزی و صیفی‌جات نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است، اظهار داشت: در حال حاضر، رکود سنگینی بر بازار حاکم است و تقاضای چندانی برای میوه وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد فرا رسیدن ایام محرم و تعطیلی مجالس دلیل این امر است.به گفته وی، در حال حاضر قیمت خیار رسمی ۲۵۰۰ تومان و خیار گلخانه‌ای بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است؛ ضمن اینکه قیمت نارنگی اکنون بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، سیب‌زمینی بین ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان و لیموشیرین بین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی اظهار داشت: قیمت هر کیلو پرتقال ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، گریپ‌فروت بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، موز بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، شلیل بین ۲۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، هندوانه بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ تومان، خربزه بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، گوجه‌فرنگی بین ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان، انار بین ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، سبزی جور(پلو، کوکو، آش و قورمه) بین ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان و سبزی خوردن بین ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ تومان است.

توسعه توسط: طراحی سایت پراش